Черноморец работи за силна женска водна топка | Грамофона - новини от  Бургас, България и света.
Черноморец работи за силна женска водна топка | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Спечелихме турнира по водна топка "Орестиада"

Два бургаски отбора се класираха за финала по водна топка | Община Бургас

Черноморец" е лидер преди Суперфинала във водната топка - Бургас -  DarikNews.bg
Черноморец" е лидер преди Суперфинала във водната топка - Бургас - DarikNews.bg

Черноморец” е новият шампион на България по водна топка при U15

Община Бургас

СКВТ „Черноморец“ (Бургас) - БФВТ

Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически  портал на Бургас
Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически портал на Бургас

Черноморец за втори път с трофей от Купата на България по водна топка -  Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието
Черноморец за втори път с трофей от Купата на България по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона -  новини от Бургас, България и света.
Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Новини
Новини

Черноморец“ – сребърни медалисти по водна топка - Спорт

Жените на „Черноморец” отново взеха бронза във водната топка - КОМПАС

Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка!  - Pan.bg
Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка! - Pan.bg

водна топка Черноморец Archives - БФВТ

Жените отново взеха бронза във водната топка

Черноморец първенци по водна топка

Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната  топка | Община Бургас
Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната топка | Община Бургас

Финален турнир по водна топка за момчета 2015

Бургаската водна топка с историческа шампионска титла при девойките!

Черноморец №1 в квалификациите при жените U17 - Bgswim.com

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт